39155262_wm-9528605-7190636-jpg

Vizioni | Greqia akuzon Turqinë për “zmbrapsjen” e emigrantëve në ujërat e saj territoriale
Nuk ka më lajme

Grohe hap ekspozitën e saj të parë në Portugali

Grohe hap ekspozitën e saj të parë në Portugali

Siguria rrugore: makinë autonome kundrejt superpërçuesit virtual

Siguria rrugore: makinë autonome kundrejt superpërçuesit virtual

Kim Kardashian paguan 1,26 milionë dollarë për promovimin e paligjshëm të kriptomonedhës

Kim Kardashian paguan 1,26 milionë dollarë për promovimin e paligjshëm të kriptomonedhës

Ministri i Mjedisit thotë se është e nevojshme të përdoren më shumë ujërat e zeza

Ministri i Mjedisit thotë se është e nevojshme të përdoren më shumë ujërat e zeza

David Fonseca, në Lisbonë dhe Porto: Udhëtim në brendësinë e artistit

David Fonseca, në Lisbonë dhe Porto: Udhëtim në brendësinë e artistit

Zgjedhjet e modës që shënojnë Gala XXVI e Golden Globes

Zgjedhjet e modës që shënojnë Gala XXVI e Golden Globes

Familja: sa kohë mund të qëndrojmë para ekranit?

Familja: sa kohë mund të qëndrojmë para ekranit?

Princesha Charlene e Monakos merr pjesë në shfaqjen Akris gjatë Javës së Modës në Paris

Princesha Charlene e Monakos merr pjesë në shfaqjen Akris gjatë Javës së Modës në Paris

Verërat: një vend i mirë në diell

Verërat: një vend i mirë në diell

Njëherë e një kohë ishte një zezak i mrekullueshëm nga Guinea

Njëherë e një kohë ishte një zezak i mrekullueshëm nga Guinea

Mbreti Carlos III dhe Camilla pozojnë pranë princave të Uellsit në një foto zyrtare me detaje të pazakonta

Mbreti Carlos III dhe Camilla pozojnë pranë princave të Uellsit në një foto zyrtare me detaje të pazakonta

Axhenda e prindërve dhe e fëmijëve: filloni vjeshtën në një mënyrë të madhe

Axhenda e prindërve dhe e fëmijëve: filloni vjeshtën në një mënyrë të madhe

Z. Gonçalo Z. Tavares

Z. Gonçalo Z. Tavares

Dekolonizoni dyqindvjetorin e pavarësisë së Brazilit

Dekolonizoni dyqindvjetorin e pavarësisë së Brazilit

Një biftek kundër depresionit? Studimi lidh konsumin e viçit me rrezikun më të ulët të sëmundjes

Një biftek kundër depresionit? Studimi lidh konsumin e viçit me rrezikun më të ulët të sëmundjes

Kostumi i Carolina Deslandes në Gala të Golden Globes

Kostumi Gala i Globes së Artë të Carolina Deslandes 'Fsheh' emra të veçantë

Pamjet që ranë më shumë në sy në Gala XXVI Golden Globes

Pamjet që ranë më shumë në sy në Gala XXVI Golden Globes

diversiteti ka rëndësi

Në kërkim të njerëzve për një marrëdhënie serioze (dhe efektive).

Në kërkim të njerëzve për një marrëdhënie serioze (dhe efektive).

Junior VISION Tetor 2022

Junior VISION Tetor 2022

Lansimi i SUV elektrik Polestar 3 më 12 tetor

Lansimi i SUV elektrik Polestar 3 më 12 tetor

Joana Aguiar vesh të njëjtin fustan si Cristina Ferreira

Joana Aguiar vesh të njëjtin fustan si Cristina Ferreira

PCP thotë se Ministri i Shëndetësisë duhet t'i japë fund menjëherë situatës së papajtueshmërisë

PCP thotë se Ministri i Shëndetësisë duhet t'i japë fund menjëherë situatës së papajtueshmërisë

Meta lançon mjete të fuqizuara nga AI që e bëjnë më të lehtë kalimin midis çipave Nvidia dhe AMD

Meta lançon mjete të fuqizuara nga AI që e bëjnë më të lehtë kalimin midis çipave Nvidia dhe AMD

Shtëpia e Dragoit: Kjo është ajo që është një familje jofunksionale

Shtëpia e Dragoit: Kjo është ajo që është një familje jofunksionale

Citroën prezanton Oli, një koncept automobilistik “radikal, i përgjegjshëm dhe optimist”.

Citroën prezanton Oli, një koncept automobilistik “radikal, i përgjegjshëm dhe optimist”.

Casa Dentro: Mos e humbisni, më 6 tetor, bisedën me Vítor Sobral

Casa Dentro: Mos e humbisni, më 6 tetor, bisedën me Vítor Sobral

SIC teston dy dyshe të reja për të festuar 30 vjetorin e saj

SIC teston dy dyshe të reja për të festuar 30 vjetorin e saj

"The Bear" në Disney +: Kuzhina është një tenxhere me presion

Temperaturat mbi 30 gradë, pluhur dhe rritje e rrezikut nga zjarri në ditët në vijim

Temperaturat mbi 30 gradë, pluhur dhe rritje e rrezikut nga zjarri në ditët në vijim

20 copa per tu kthyer ne zyre me stil

20 copa per tu kthyer ne zyre me stil

Këpucët Mary Jane janë kthyer për një vjeshtë plot stil

Këpucët Mary Jane janë kthyer për një vjeshtë plot stil

Zgjedhja elegante, por më pak e dukshme e Jessica Athayde për Golden Globes

Zgjedhja elegante, por më pak e dukshme e Jessica Athayde për Golden Globes

JL 1355

10 ide për sytjena me dantella

10 ide për sytjena me dantella

Vajza e Manuela Moura Guedes dhe José Eduardo Moniz tashmë është e martuar

Vajza e Manuela Moura Guedes dhe José Eduardo Moniz tashmë është e martuar

Studiuesja Luísa Magalhães fiton çmimin FLAD për studimin e parazitëve në ekosistemet detare

Studiuesja Luísa Magalhães fiton çmimin FLAD për studimin e parazitëve në ekosistemet detare

Marcelo kërkon të vërtetën për pasojat e luftës dhe të merren masa të jashtëzakonshme

Marcelo kërkon të vërtetën për pasojat e luftës dhe të merren masa të jashtëzakonshme

Në Caras Decoração, tetori mbërrin me dizajn dhe shumë mirëqenie

Në Caras Decoração, tetori mbërrin me dizajn dhe shumë mirëqenie

Filipa Areosa është shtatzënë

Filipa Areosa është shtatzënë

Pasuritë e paluajtshme: Çmimet e Lisbonës tejkalojnë ato të Madridit, Barcelonës dhe Milanos

Pasuritë e paluajtshme: Çmimet e Lisbonës tejkalojnë ato të Madridit, Barcelonës dhe Milanos

Xiaomi vazhdon sulmin me 12T Pro: një majë e gamës (seriozisht) me më pak se 1000 €

Xiaomi vazhdon sulmin me 12T Pro: një majë e gamës (seriozisht) me më pak se 1000 €